Krajské kolo SZ

KDY:29.-31.5.2015
KDO:Havrani
SRAZ:Dopravu tam i zpet je treba si zajistit hromadnou dopravou - je to hodnocena disciplina zavodu. Cas srazu si tedy druzina domlouva sama...
S SEBOU:do družiny: kotlík, gps navigaci (ne silniční), buzolu a stany aby s v nich vyspala celá družina. Další věci si sbalte jako na třídenní výpravu, jídlo bude zajištěno. Každý z družiny musí mít s sebou plavky. Za hlídku budete ještě potřebovat 450 Kč. Jídlo bude zajištěné společné od páteční večeře do nedělního oběda. Peníze na dopravu (podle spoje, který si najdete, tam i zpět)
Poznámka:Ještě před samotnou účastí tvé družiny na Krajském kole SZ budeš muset se svojí partou plnit několik úkolů v rámci modulu Před závodem. Nebude to nic složitého, ale pokud se chcete jako tým umístit co možná nejvýše v pořadí, bude nutné úkoly svědomitě splnit. 1) Hlavním a časově nejnáročnějším úkolem je natočit s družinou prezentaci oddílu, ze kterého pocházíte. Natáčet můžete na kameru, foťák, případně i mobil, záleží na vašich možnostech. Prezentace by měla obsahovat představení členů hlídky, vašeho vedoucího oddílu a představení vaší celoroční oddílové činnosti (zejména výpravy, tábor, případně schůzky). Video může obsahovat i „bonusový materiál“ nepopsaný v tomto zadání. Snažte se dodržet maximální délku videa 3 minuty.

Web závodu