Svojsíkův závod

KDY:27.-28.4.2019
KDO:Skauti
SRAZ:Registrace: 8:00 - 8:45, Chotěbořská 2997, 580 01 Havlíčkův Brod (letní koupaliště) Start závodu: 9:00 Ukončení závodu: cca 11:00
S SEBOU:Povinné vybavení: Základní skautské potřeby KPZ Lékárnička na družinu Sekera, polní lopatka a kotlík na družinu Kroj nebo šátek se skautským tričkem Stany na přespání družiny + spacák, karimatka Poplatek 200 Kč na účastníka, 100 Kč na doprovod Mobilní telefon na družinu Doporučené vybavení: Mobilní telefon s datovým připojením na družinu Pevné boty + náhradní oblečení na trať Možné vybavení: Hudební nástroje (během závodu možnost úschovy) Foťák + Na velkou sobotní hru hadrovou kouli, delší kus obyčejného plastového provázku a horší šátek, který snese i drsnější zacházení (nemluvím tudíž o skautském šátku ke kroji).
Poznámka:Každá družina musí dorazit s doprovodem (18+), pokud z nějakého důvodu nemůžete dorazit s doprovodem, kontaktujte mne. Na místo závodu je možné se dostavit již v pátek a přespat do soboty do rána. Pokud tuto možnost budete chtít využít, prosím informujte mě. Auta lze zaparkovat na parkovišti vedle koupaliště